GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 16144375
nr 1614 4375
Urnor
ett par, cement. Höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2024
kl 21:03:42
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr